Hakkımızda

DerDieDasWelt Nasıl Ortaya Çıktı?

DerDieDasWelt, çoğunluğu Almanya’da çalışan doktorlar ve diş hekimleri tarafından kurulan bir platformdur. Son yıllarda özellikle Almanca konuşan Avrupa ülkelerinde artan ilgi nedeniyle, ortak bilgi ve hizmetlere kolay erişim sağlamayı amaçlar.

Neden DerDieDasWelt?

DerDieDasWelt’ün şeffaflık politikasına uygun olarak, yapay zeka tabanlı bir algoritma sayesinde platformdaki ürünlerin başarı oranı düzenli olarak takip edilir, tüm ürünlerin memnuniyet seviyesi güncel olarak yayınlanır ve önerilerinizle sürekli olarak iyileştirilir.

Hizmetlerimiz

DerDieDasWelt içindeki stratejik ortaklarıyla birlikte, çeviri, iş başvurusu, sigorta, Almanya’da çalışma, Almanya’da eğitim, FSP ve Almanca kursları, doktor denklik, hemşire denklik hizmetleriyle Almanya’da yerleşmek ve çalışmak isteyen herkesin hayallerini gerçekleştirmeyi hedefler.

DerDieDasWelt’in Vizyonu

Akademisyenlerin varlığıyla DerDieDasWelt, sadece DACH coğrafyasında ürün ve hizmet sunan bir platform değil, aynı zamanda Pimsleur ve Assimil öğrenme metodolojilerinin makine öğrenmesiyle entegrasyonuyla yeni bir küresel standart oluşturmayı hedefleyen bir akademi olarak da faaliyet göstermektedir.