Almanya’da Eğitim

Biz Kimiz?

DerDieDasWelt Avrupa’da eğitim almak isteyenler için Coaching for Global Minds ile güçlerini birleştirerek iki farklı markanın yıllardır süregelen tecrübeleri tek bir çatı altında toplayarak danışanlarına kapılarını açıyor.

Yıllardır sağlık çalışanlarını, beyaz yakalıları ve akademisyenleri Avrupa’nın çeşitli ülkelerine çalışmaya gönderdik. Şimdi ise sıra eğitim almak isteyenlerde!

Hangi Hizmetleri Veriyoruz?

Bachelor, üniversite ya da master yapmak isteyen öğrenci adayları için önce analizler yapıyoruz. Daha sonrasında ise başvuru sürecinde destek oluyor. Bu kadarla da sınırlı değil. Aynı zamanda gerekli evrakların tercüme edilmesi ve vize işlemleri aşamalarında da danışanlarımızın yanında yer alıyoruz.

Vize işlemlerinin tamamlanmasından sonra da Avrupa’da eğitim almak isteyen danışanlarımızın gerekli konaklama başvurularını da bizzat biz yapıyoruz.

Bizimle İletişime Geçin

Avrupa’da eğitim almak ciddi bir süreç ister. Bu süreçte işlerinizi profesyonel ekiplere teslim etmeniz son derece önemlidir. DerDieDasWelt olarak bu hizmeti profesyonel olarak size sunmaya hazırız.

Tek yapmanız gereken info@derdiedaswelt.com adresine mail atmak ve bizden detaylı bilgi almak.

Sıkça Sorulan Sorular

Aslında süreç başvuru türüne ve zamanına göre değişiklik gösteriyor. O nedenle kesin bir zaman dilimi söylemek çok doğru olmaz.

Bütün diploma türleri geçerli. Fakat süreçte her bir diploma türünün ilerleyiş yolu farklılık gösteriyor. Yani her diploma türü için farklı çalışmalar yapılıyor.

Bu da eğitim durumunuza göre değişkenlik gösteriyor. Bachelor, üniversite ve master programlarının türüne göre süreç değişiyor.

Aslında zor değil. Gerekli şartları yerine getirdikten sonra gayet rahat bir şekilde eğitim sürecinize başlayabiliyorsunuz.

Avrupa okullarından alacağınız bir diploma size daha çok şirketin kapılarını açmasına neden olacaktır. Bununla birlikte yaşayacağınız tecrübe de sizi bambaşka bir noktaya taşıyacaktır.

Her okulun başvuru süreci farklılık gösteriyor. Bununla ilgili en doğru bilgiyi bize ulaşarak edinebilirsiniz.